O mně

MILUJI TO, ŽIJU TÍM A VY TO POCÍTÍTE!

 

Nejen v komunikaci se mnou, ale především při POHLEDU DO ZRCADLA. Udělám z vás tu nejkrásnější verzi SEBE SAMA.  Jsem vizážistka, vlasová stylistka a školitelka prestižních kosmetických značek s letitou praxí. Spolupracuji s lifestylovými magazíny, známými fotografy, líčím přehlídky, známe tváře i osobní klientelu, ale především miluji svoji práci a držím se mota DO WHAT YOU LOVE, LOVE WHAT YOU DO.

Momentálně pracuji jako školitelka a vizážistka pro prestižní kosmetické značky. Jednou z těchto značek je například japonská kosmetika Shiseido. Práce školitelky mi umožňuje účastnit se spousty zahraničních seminářů a školení, kde sbírám mnoho zkušeností i novinek ze světa kosmetiky přímo od zdroje.Díky těmto příležitostem se mohu neustále zdokonalovat a posouvat své hranice. Nasbírané zkušenosti potom předávám dále v podobě školení Beauty konzultantek známých sítích parfumerie jako je například Douglas, Sephora a Marionnaud.

Zkušenosti školitelky mohu zúročit také co by zakladatelka a lektorka kurzů MAKE.ME.UP Beauty Academy. Akademie MAKE.ME.UP je zcela nový, ojedinělý projekt zaměřený na vzdělávání všech žen a dívek v oblasti makeupu, vlasového stylingu i módy. Mým hnacím motorem k vytvoření akademie bylo pomoci ženám i dívkám objevit svoji krásu a pozvednout jejich sebevědomí.

Kromě líčení přispívám edukativními články o make-upu do různých lifestylových magazinů, nebo on-line webů. Radím, jaké jsou trendy následující sezóny, jak je vytvořit, nebo odpovídám čtenářům na různé otázky týkající se make-upu nebo péče o pleť.

Nedílnou součístí moji práce je také vlasová úprava, ať už se jedná o svatební účesy, nebo vlasový styling na focení. V práci se ráda věnuji osobní klientele. Všech svých klientek si velmi vážím a zůstávám s nimi v úzkém kontaktu. 

Moje klientky jsou pro mne vždy na prvním místě a já už se těším na další z Vás!

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací o cookies OK