O mně

MILUJI TO, ŽIJU TÍM A VY TO POCÍTÍTE!

 

Nejen v komunikaci se mnou, ale především při POHLEDU DO ZRCADLA. Udělám z vás tu nejkrásnější verzi SEBE SAMA.  Jsem vizážistka a školitelka prestižních kosmetických značek s letitou praxí. Spolupracuji s lifestylovými magazíny, známými fotografy, líčím přehlídky, známe tváře i osobní klientelu, ale především miluji svoji práci a držím se mota DO WHAT YOU LOVE, LOVE WHAT YOU DO.

Momentálně pracuji jako školitelka a vizážistka pro prestižní kosmetické značky. Jednou z těchto značek je například japonská kosmetika Shiseido. Práce školitelky mi umožňuje účastnit se spousty zahraničních seminářů a školení, kde sbírám mnoho zkušeností i novinek ze světa kosmetiky přímo od zdroje.Díky těmto příležitostem se mohu neustále zdokonalovat a posouvat své hranice. Nasbírané zkušenosti potom předávám dále v podobě školení Beauty konzultantek známých sítích parfumerie jako je například Douglas, Sephora a Marionnaud. Zkušenosti školitelky mohu zúročit také v Make-up Institut Prague co by lektorka kurzů pro osobní klientelu. Kromě líčení přispívám edukativními články o make-upu do různých lifestylových magazinů, nebo on-line webů. Radím, jaké jsou trendy následující sezóny, jak je vytvořit, nebo odpovídám čtenářům na různé otázky týkající se make-upu nebo péče o pleť. Ve vizážistice se ráda věnuji osobní klientele.

Všech svých klientek si velmi vážím a zůstávám s nimi v úzkém kontaktu. Vždy je pro mne úžasné zadostiučinění když dostávám od klientek krásné smsky, telefonáty, či emaily s poděkováním a pochvalou za moje služby, některé z nich mne opravdu až dojmou. Také si velmi cením, když mne klientka poprvé kontaktuje například jako nevěsta, potom pokračuje osobním kurzem líčení, nebo jí pravidelně líčím na různé kulturní příležitosti.

Moje klientky jsou pro mne vždy na prvním místě a já už se těším na další z Vás!

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací o cookies OK