MAKE ME UP

Beauty academy

Beauty Academy MAKE.ME.UP je zcela nový, ojedinělý projekt zaměřený na vzdělávání všech žen a dívek v oblasti makeupu, vlasového stylingu i módy.

Osobní kurzy jsou zaměřené na různé aktuální trendy, které ženy zajímají, chtějí se o nich dozvědět více a naučit se je samy využívat. Zajímá vás jak se nalíčit k různým příležitostem? Jak vytvořit žehličkou vlny, nebo co vám jednoduše sluší?  To vše a ještě mnohem více vás naučíme. Workshopy jsou zaměřené ke vzdělávání všech žen i dívek se zcela individuálním přístupem. Nejsou pro profesionály. Jsou zkrátka pro všechny ženy, i dívky, které baví makeup, trendy, móda a chtějí si osvojit různé triky a tipy od profesionálů v dané oblasti.

JAK A PROČ JSME VZNIKLI

Beauty academy MAKE ME UP vznikla jako osvěta pro všechny ženy a dívky ve světě make-upu,módy a stylu. Hnacím motorem k vytvoření nového projektu bylo pomoci ženám i dívkám objevit svoji krásu a pozvednout jejich sebevědomí!

Na počátku stála vize vytvořit ucelenou akademii krásy, kam ženy zavítají a osvojí si techniky péče samy o sebe v oblasti make-upu, módy i vlasového stylingu přímo z rukou profesionálů. Beauty academy MAKE ME UP vznikla jako odpověď pro ženy a dívky, které věří, že nikdy není špatný čas na změnu a chtějí pro sebe v tomto ohledu udělat maximum.  

Kurzy Beauty Academy MAKE ME UP

TRENDY A RYCHLÉ LÍČENÍ NA DEN i VEČER
OSOBNÍ KURZ LÍČENÍ PRO POKROČILÉ
PÉČE A ÚPRAVA VLASŮ
OSOBITÝ STYL & MODERNÍ ŠATNÍK

PRIVÁTNÍ KURZ

Více informací a možnost objednání kurzu zde.

Kompletní svatební servis Osobní kurzy Make up & vlasový styling na míru Proměny od A do Z
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací o cookies OK