KOMPLETNÍ SVATEBNÍ SERVIS

Líčení a účes ve svatební den by mělo splňovat tři hlavní kritéria. Mělo by vám to slušet, měla byste dobře vypadat na svatebních fotografiích a v neposlední řadě by vám mělo vydržet po celý váš svatební den.

Mé služby obsahují kompletní servis. Na svatbu vás ráda nalíčím a postarám se i o svatební účes. Pokud budete potřebovat před svatbou cokoli zkonzultovat včetně výběrů šatů, doplňků, jsem tu pro vás. Poradím vám jak se ideálně starat před svatbou o vaši pleť, čemu se vyvarovat nebo co mít ideálně ve svatební den sebou.

Mezi mé služby patří i svatební účes, ať už pro vás, nebo pro ostatní svatebčany. Díky letité praxi a spousty nasbíraných kontaktů v této branži, mohu doporučit a zkontaktovat profesionálního fotografa, kameramana, kadeřnici, nebo svatební koordinátorku. Zkoušku plánujeme s nevěstou obvykle měsíc, či dva před svatbou. Zkoušku lze domluvit i včetně účesu, aby nevěsta viděla svůj kompletní vzhled. 

Pracuji s tou nejkvalitnější dekorativní kosmetikou, která je na trhu k dostání (SENSAI, BOBBI BROWN, ARMANI, CHANEL, DIOR, CHARLOTTE TILBURY apod.) a proto si můžete být jistá, že se váš make-up nerozplyne s úderem půlnoci.

Ve svatební den, není problém za vámi kamkoli přijet na místo konání svatby. Můžete se těšit na velmi příjemnou atmosféru. Vždy ráda pomůžu nevěstě odbourat stres a věřte, že se spolu hodně nasmějeme. Svatební líčení je mé nejoblíbenější. Mám ráda náladu, která všechny svatby provází a cením si, že často zůstávám s nevěstami v kontaktu i po svatbě.

Těším se na další z vás…

Cenová nabídka bude zaslána na míru dle vašich požadovaných služeb.

 

„Měla jsem to potěšení, že mě Lica líčila na moji svatbu dne 29.4.2017. Chtěla bych Ti, Lico, moc poděkovat za krásný make-up. Byla jsem tou nejlepší verzí sebe sama a make-up vydržel celý den a večer bez jakékoliv potřeby jej upravovat.
Ještě jednou díky, a jsi jednička.“

Hanna Bennets

„Lica je génius, já to tvrdím neustále dokola, po její práci se vždy cítím krásná! Líčila mne i na svatbu a kdyz jsem od fotografa dostala fotky, všichni se mne ptali, zda mne vyretušoval? Jenže on neupravil ani jednu fotku, make-up byl prostě dokonalý a držel celou svatbu až do noci a to jsem nemusela ani jednou upravovat. Její služby vřele doporučuji!“

Nikola Vilímková

„Lica je výborná! Líčila mě na svatbu a make-up od ní byl nádherný a vydržel až do brzkých ranních hodin bez jediné úpravy. Lica je moc milá a díky ní jsem zapomněla i na svatební nervozitu!!! Lici, moc děkuji a všem moc doporučuji!!!“

Eva Vedralová

„Lica je skvělá a i v mém věku ze mne udělala krásnou nevěstu. Velké díky !!!!“

Martina Podhradská

Kompletní svatební servis Osobní kurzy Make up & vlasový styling na míru Proměny od A do Z
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací o cookies OK