Make-up trendy a tipy

Léto přichází: Jak se nalíčit v letních parných dnech?

Léto přichází: Jak se nalíčit v letních parných dnech?

Trápí vás představa vystavit na koupališti vaši tvář bez make-upu a zároveň  líčení, které ve 30 stupňovém vedru nevydrží a okamžitě se rozmaže. Na tyto obavy můžete zapomenout, poradím Vám jak na to.

Jak se nalíčit v letních parných dnech?

Trápí vás make-up, který v letních parných dnech nevydrží, řasenka, která se hned rozteče, nebo spálený obličej po hodince strávené v restauraci na zahrádce? I v létě můžete mít make-up, který bude vypadat dobře a kromě toho plnit i další účely. Obecně máme rády v létě lehčí textury. Představa, že ve 30 stupňovém vedru, kdy skoro nemůžeme dýchat, nebude pod vrstvou make-upu dýchat ani naše pleť, nás totiž děsí. Proto je ideální zvolit lehčí make-up, nebo BB cream s ochranným faktorem, se kterým se nemusíte bát vystavit pleť sluníčku. Můžete vyzkoušet například Flawless Finish Perfectly Nude SPF 15 od Elizabeth Arden (990 Kč). Problém s rozmazanou řasenkou vyřeší pokročilá technologie, díky, které se maskara odlíčí pouze ve 38 stupních teploty vody, ale jinak zůstane voděodolná. Takovou vychytávku má ve svém portfoliu například značka SENSAI (819 Kč).

I u vody můžete oslnit

Léto se blíží a kromě faktu, že musíte na koupališti obnažit vaše tělo, vás trápí představa obličeje bez make-upu. Nezoufejte, protože i u vody můžete oslnit. Na rty i tváře vklepejte tekutou tvářenku Benetint od značky Benefit, která se okamžitě vpije do rtů i tváři a zůstane zde uzamčená. Obličej můžete lehce přepudrovat dokonalým kompaktním pudrem od značky SENSAI, který má 30 stupňů SPF a zároveň je voděodolný (1450 Kč). Na oči aplikujte voděodolnou řasenku v tenčí vrstvě, aby se vám po pár tempech ve vodě nezačala drolit. S tímto „lookem“ budete vypadat přirozeně a můžete směle skočit do vody bez strachu, že se vynoříte bez make-upu.

Foto: Kateřina Novotná

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací o cookies OK