Svatební líčení

Jak udržet dokonalé svatební líčení?

Jak udržet dokonalé svatební líčení?

Tři produkty, které vám nesmí chybět!

Svatební líčení, které vám vytvoří vizážista, by vám bezpochyby mělo vydržet po celý obřad. Jsou však tři produkty, díky kterým zařídíte, že váš make-up bude vypadat úplně stejně, jako po jeho dokončení vizážistou. Vždy radím svým klientkám, aby tyto produkty nezapomněli mít při ruce. Můžete je dát na starosti třeba vaší svědkyni. A protože spousty mých klientek byly za tyto typy vděčné, ráda bych se s vámi o ně podělila.

 

Tři produkty, jak udržet make-up svěží nejen na svatbě

Matující papírky

 Svatební obřady se zpravidla konají v létě, kdy se teplota může vyšplhat až na 30°C, proto pro vás budou matující papírky skvělým pomocníkem. Stačí jen lehce přiložit na čelo, v oblasti kolem nosu, nebo tváře a jemně přitisknout. Matující ubrousky dokonale odsají pot, nadměrný maz, ale líčení neporuší. Na trhu jich je velká škála. Vyzkoušejte například Matte blotting paper od značky NYX 119 Kč.

Transparentní pudr

Především nevěsty se smíšeným, nebo mastným typem pleti se bez tohoto produktu neobejdou. Po použití matujících ubrousků je skvělé sebou mít kompaktní transparentní pudr a kdykoli bude potřeba jej použít. Stačí se zaměřit na oblast T-zóny, která se nejvíce mastí. Transparentní pudr je lehký a nemění barvu vašeho make-upu. Slouží pouze k jeho zafixování, je přirozený, pleť nezatěžuje a proto jej lze použít kdykoli v průběhu dne. V kompaktním provedení ho má například značka MAC s názvem STUDIO FIX PERFECTING POWDER 690 Kč.

Rtěnka

Na svatbu většina nevěst obecně upřednostňuje přirozené odstíny barvy rtů. Na trhu sice existuje spousty dlouhotrvajících rtěnek, ale z vlastní zkušenosti vím, že často vysušují rty, drolí se a mastnému jídlu se nemusí ubránit. Pokud chcete, aby vaše rty vypadaly co nejpřirozeněji, doporučuji investovat do stejné rtěnky, kterou vizážistka použila při zkoušce svatebního líčení a mít jí po celou dobu při ruce. Rtěnku v budoucnu jistě využijete při každodenním líčení.

Nezapomeňte tyto tři kroky vytvořit před svatebním focením. Váš make-up na fotografiích bude potom stejně perfektní, jako byl váš velký den!

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací o cookies OK