Make-up trendy a tipy

Jak na letošní trend - nahé líčení?

Jak na letošní trend - nahé líčení?

Chcete být krásná, ale zároveň přirozená. Přesně tak se vyvíjejí letošní trendy, kdy jasně pofrčí nahé líčení. Jak tohoto trendu docílit a co k tomu budete potřebovat, poradím Vám jak na to.

Jistě jste již zaslechli o současném trendu v líčení, tzv. „nahém líčení“(Naked make-up), jehož součástí je krásná pěstěná pleť. Podstatou je vytvořit s minimem produktů a stylingu přirozený make-up, který je svěží, moderní a skutečný! Make-up nám má pomoci zakrýt nedostatky pleti, nikoliv zcela změnit náš vzhled. Chcete-li být trendy? Nechte se inspirovat „nahým líčením“, které dominuje i na zahraničních týdnech módy.

Začněte s péčí o pleť

Nepostradatelnou součástí vaší každodenní rutiny péče o pleť by mělo být čištění, hydratace a výživa. Např. srdce kosmetické značky SENSAI spočívá ve dvou krocích čištění, dvou krocích hydratace a dvojité aplikaci.  Tento rituál se nazývá Saho a bude váš skvělý pomocník k dokonalé pleti. Pokud již bojujete s prvními známkami stárnutí, vřele doporučuji vyzkoušet přípravky z řady Cellular Performance právě od této značky. 

Jak na to?  

Aby vám make-up déle vydržel, je důležité použít podkladovou bázi. Odstín make-upu musí být totožný s odstínem pleti. Pokud chcete dosáhnout efektu rozzářené pleti, můžete přidat do make-upu menší množství rozjasňovače. Doporučuji vyzkoušet SENSAI-Brightening make-up base z řady CELLULAR PERFOMANCE. Skvělá hydratační báze pod make-up s rozjasňujícími účinky, která působí zároveň i jako prevence proti vráskám. Tento produkt můžete aplikovat pro větší efekt samostatně na vrcholky lícních kostí, doprostřed linie nosu, nebo vykreslit srdíčko rtů.

Důležité jsou oči

Kruhy pod očima zakryjte tekutým rozjasňujícím korektorem a ostatní nedokonalosti pleti (pupínky, žilky apod.), můžete zakrýt korektorem tuhým. Perfektně vytrhané a upravené obočí stačí jen lehce vykreslit tužkou na obočí. Skvělým pomocníkem vám může být tuha na obočí s kartáčkem od Elizabeth Arden z řady Beautiful Color. Tyto tuhy jsou k dispozici v dokonale přirozených odstínech a tenké pro přesnou aplikaci. Na víčka naneste stíny v nude,  nebo-li nahých odstínech. Pro větší zvýraznění oka nakreslete tenkou linku pomocí hnědého stínu podél linie řas. Řasenku použijte podle tvaru a hustoty vašich řas. Vyzkoušejte řasenku značky SENSAI, která se smývá ve 38 stupních teploty vody, nemusíte se tedy bát, že se vám obtiskne.

Pozor na tvářenku

Dalším krokem je bronzer, který nanášíme na partie, které potřebujeme zúžit, tedy např. na spánky a pod lícní kosti. Spousty žen dělá chybu při aplikaci barevné tvářenky. Tvářenku nanášejte na jablíčka lícních kostí, která vyniknou, když se usmějete. Pokud chcete, aby vám make-up vydržel déle a pleť se vám neleskla, je nutné make-up zafixovat transparentním pudrem. Já osobně preferuji Pressed powder z řady CELLULAR PERFORMANCE značky SENSAI . Tento pudr absorbuje nadměrnou produkci mazu, ale zároveň pleť nechává hydratovanou a hebkou.

Na závěr vklepejte pomocí prstů pro přirozenější efekt rtěnku s nude odstínem. Výbornou volbou je Beutiful color od Elizabeth Arden odstín Honey 16, nebo SENSAI Vibrant cream color odstín VC 03. Proč byste měla zvolit zrovna tento styl make-upu? Budete vypadat krásně, svěže, přirozeně a neriskujete, že se vám příliš výrazný make-up po několika hodinách rozmaže.

Foto: Lucie Králová

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací o cookies OK